.

.

Кетиј-чн Женски Дуксери Обични Врвови Вратоврска Боја Маичка Кошула Лабава Фит Носете Црна, XL

Кетиј-чн Женски Дуксери Обични Врвови Вратоврска Боја Маичка Кошула Лабава Фит Носете Црна, XL

DEN 447.68
Износ

Женски Дуксери Секојдневни Врвови Вратоврска Маичка За Боја Лабава Фит Атлетска Носачка Двојна Боја Тркалезен Врат Долг Ракав Голем Женски Врв 2023 Зимски Нов Џемпер. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 252гр. големина На Пакетот : 20х15х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 92cm/36.22" Рамо До Ракав : 74cm/29.13" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 96cm/37.80" Рамо До Ракав : 75cm/29.53" Должина : 69cm/27.17"Големина : L Биста : 100cm/39.37" Рамо До Ракав : 76cm/29.92" должина : 70см/27.56"големина : Xl биста : 104cm/40.94" рамо до ракав : 77cm/30.31" должина : 71cm/27.95"Големина : xxl биста : 108cm/42.52" рамо до ракав : 78cm/30.71" должина : 72cm/28.35" материјал : тоа е дише Лесна, пријателска за кожата, лабава, еластична, Мека удобна Ткаенина, за жени, дами, јуниори и тинејџерки. Модниот дизајн прави да изгледате поладно, да изгледате личност! Фасихон барајте секојдневни, флеш избори. Пролет/лето/aut/зима, совршен натпревар, многу кул за носење, нов изглед. брзо и лесно се облекува и оди со стил. Погоден за дома, забава, шопинг, работа, на отворено, одмор, секојдневно, канцеларија, плажа, одмор. Есенска облека за жени 2023 година, дозвола За жени плус големина, мода за жени 2023 година, Бестселер, Дозвола за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите