.

.

Дозвола Детски Чевли Бебе Прво Одење Дише Мрежа Доенчиња Момчиња Девојки Меки Тренери

Дозвола Детски Чевли Бебе Прво Одење Дише Мрежа Доенчиња Момчиња Девојки Меки Тренери

DEN 281.44
Износ

Детски Чевли Бебе Прво Одење Мрежа За Дишење Момчиња Девојчиња Меки Тренери Опис изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, нема никаква штета за вашето бебе прекрасен и Шармантен дизајн на располагање,направете го вашето бебе поубав Пол : унисекс чевли горен материјал : материјал За Ѓон од Воздушна мрежа : Гумен Моден Елемент : Тип На Затворање Асакучи : Велкро Кука И Стил На јамка : Секојдневен,содржина на Пакетот за движење : 1 пар чевли за бебиња(не Вклучувајќи кутија за чевли) Забелешка : должина на влошката=Должина На Стапалото+0,8 См М,Значи Стандардна Ширина Ве Молиме Дозволете Грешка Од 1-3мм поради рачно мерење. Ако не сте сигурни која големина или други проблеми,ве молиме контактирајте не за да бидете сигурни дека ќе изберете точна големина. Поради светлината или поставувањето на екранот,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата.Препорачана Агелабела Препорачана Возраст : 6-9месечна Големина На Етикетата : 16 Внатрешна Должина : 12см/4.72". Препорачана Возраст : 10-13месечна Големина На Етикетата : 17 Внатрешна Должина : 12,5 см/4,92". Препорачана Возраст : 14-17месечна Големина На Етикетата : 18 Внатрешна Должина : 13см/5.12". Препорачана Возраст : 18-21месечна Големина На Етикетата : 19 Внатрешна Должина : 13,5 см/5,31". Препорачана Возраст : 21-24месечна Големина На Етикетата : 20 Внатрешна Должина : 14см/5,51" Бебешка Облека, Бебешка Облека За Момчиња, Облека За Бебиња За Девојчиња, Дозвола За Облека За Бебиња, Облека За Бебиња За Скари 0-3 Месеци, Унисекс Облека За Бебиња, Лесна Грашок Облека За Бебиња, Облека За Бебиња, Закачалки за Облека за Бебиња. Бебешки Чевли За Девојчиња, Бебешки Чевли За Момчиња, Бебешки Чевли Големина 4, Бебешки Чевли Големина 3, Бебешки Чевли Големина 5, Бебешки Чевли Големина 6, Бебешки Чевли За Девојчиња 0-3 Месеци, Бебешки Чевли Момче, Бебешки Чевли Девојка. Чевли За Бебе Девојка, Чевли За Бебе Момче, Чевли За Бебе, Одење Чевли За Бебе, Чевли За Бебе Момчиња 12-24 Месеци, Чевли За Бебе Девојка Големина 5, Бебе Одење Чевли За Девојки, Чевли За Бебе Девојка 18-24 Месец, Бебе Одење Чевли фој Момчиња, Чевли За Бебе 0-3 Месец Бебе Девојка. Дозвола За Чевли за бебиња под 5 долари. Бебешки Чевли под 5 долари. Дозвола за бебиња под 5 долари.

R

Им се допаѓа и на купувачите