.

.

Без Раце Тапациран Акцент Стол Полноќ Сино

Без Раце Тапациран Акцент Стол Полноќ Сино

DEN 2015.84
Износ

Совршен за модерен дом Во Средината на векот, овој акцентен стол може да се пофали со смел кадифен тапацир во боја. Седиштето со низок профил има длабоки, кадифни перници со тафтување на бисквити. Поддржан од вкрстен стил, тенка метална основа во црна метална завршница, овој стол нуди отворен и воздушен изглед. Ставете го овој стол во агол за да ја омекне просторијата. Покрај тоа, овој акцентен стол прави впечатлив додаток во современа или преодна дневна соба. Сетот вклучува : еден (1) стол со акцент. Тапацир : Полноќно Сино. Завршница на ногата : Црна. Материјали за производи : кадифе и метал. Седење со низок профил. Ултра кадифен мрежа канализирани назад и седиште перница. Тип на перница : Седиште-Прикачено; Назад-Прикачено. Достапно во изгорена портокалова, жолта и полноќна сина боја. Димензии : 24 "W x 32" d x 34.25 "H. димензии на Седиштето : 17.5"H x 20.5" D.

R

Им се допаѓа и на купувачите