.

.

Данзе Верса Слајд Бар Собранието Со Парма Пет Функција Туш, 2. Гпм, Хром

Данзе Верса Слајд Бар Собранието Со Парма Пет Функција Туш, 2. Гпм, Хром

DEN 2.33
Износ

Данзе Д461729 Верса 30-Инчен Склоп На Слајд бар Со Parma® Пет Функционален Туш Е разноврсен и има лесно прилагодување, мазна лента за слајд, туш и целосно метално црево. Вклучува 30-инчен слајд бар, туш и издржлив 72-инчен целосно метално црево за туширање со месинг конуси. 5 Функции : широк, централен млаз, аерација, масажа и широк плус централен млаз. Лизгачката лента има и агол и прилагодливост на висината. Вклучува интегрален вентил за проверка за спречување на повратен проток. Лесно Лизгање? селектор прстен за напор, непречено прилагодување. Двоен Вентил? технологијата го минимизира губењето на притисокот на водата како што се менуваат поставките. 2 гпм максимална стапка на проток @ 80пси; Користи 20% помалку вода од стандардниот туш што тече на 2,5 ГПМ. Лесно Чисти Млазници Со Мек Допир.

R

Им се допаѓа и на купувачите