.

.

Тендер и Вистински Турција И Кафеав Ориз Вкус Сува Храна За Кучиња, лб. Торба

Тендер и Вистински Турција И Кафеав Ориз Вкус Сува Храна За Кучиња, лб. Торба

DEN 1.33
Износ

Започнуваме со хумано подигната турција како #1 состојка. Турција е природна и израсната без антибиотици. Нашите рецепти за кибли се направени со прецизна мешавина од природни состојки, антиоксиданси, витамини и минерали експресно измешани за оптимална исхрана. Нема пченка, пченица или соја во нашите рецепти. Дополнително, во нашата премиум храна за кучиња не се вклучени вештачки конзерванси, бои или вкусови. Создадена од нашите нутриционисти за храна за миленичиња, Нежна И Вистинска турција И Рецепт за кафеав Ориз храната за кучиња е формулирана специјално за сите кучиња во текот на сите животни фази. # 1 состојка е кафез слободен турција . ЈАЗОТ Сертифициран. Никогаш нема антибиотици. Нема пченка, пченица или соја. Балансирана формула за сите животни фази.

R

Им се допаѓа и на купувачите