.

.

Комерцијални Винил Обложени Седиште Преклопен Стол Со Смола Решетката Назад, Црна Винил & Хамертон Рамка, 4-пакет

Комерцијални Винил Обложени Седиште Преклопен Стол Со Смола Решетката Назад, Црна Винил & Хамертон Рамка, 4-пакет

DEN 2.67
Износ

Максимизирајте ја секоја атмосфера како празнични собири, канцелариски простории или вашата дневна рутина СО задниот стол ОД комерцијална смола ОД КОСКО, комплетен со црно винилно седиште. Одликувајќи се со рамка од чекан, овој елегантен, црн дизајн е совршен за додавање суптилен допир на софистицираност додека го промовира компактниот начин на живот! Вклучувајќи го и задното седиште со смола, овој стол нуди флексибилност за да ве одржува ладни и удобни додека седите на следниот состанок или вечера. Мерењето на седиштето со винил содржи дополнителна подлога за максимална удобност додека го поминувате денот во канцеларија или дома. Челичната рамка обложена со прав, висококвалитетната смола и трите вкрстени протези гарантираат тежок производ кој ветува дека нема да се преклопи под притисок со рејтинг на тежина од 300 фунти! Овој производ, кога е подготвен за симнување, се преклопува рамно за да обезбеди без напор, неинвазивно складирање за вашиот душевен мир и погодност! Направете ги вашите хостинг должности полесни со издржливи, удобни столови кои ветуваат дека ќе ја исполнат секоја ваша потреба! КОМЕРЦИЈАЛЕН Винил Обложен Стол За Преклопување На Седиштето СО Смола Назад, Црна Рамка За Винил И Хамертон, 4-пакување ФЛЕКСИБИЛНО СЕДИШТЕ СО СМОЛА И СЕДИШТЕ СО ВИНИЛ : Нуди удобност во текот на целиот ден, обезбедувајќи флексибилност кога седите, овозможувајќи движење на воздухот да го одржува грбот ладен. КОМПАКТЕН ПРЕКЛОП СО ДИЗАЈН на ГНЕЗДЕЊЕ : Столчињата се преклопуваат на длабочина од 5 инчи и се гнездат заедно за да заземат помалку простор за лесно складирање. СОВЕТИ ЗА НОГА КОИ не СЕ НАРУШУВААТ : Спречува лизгање и ги штити површините. РАМНОМЕРНО РАСПОРЕДЕН КАПАЦИТЕТ НА ТЕЖИНА од 300 фунти со ТРИ ВКРСТЕНИ ПРОТЕЗИ : Обезбедува дополнителна поддршка и стабилност за многу различни намени. 4 ПАКЕТ, ЕДНА КУТИЈА ПРАТКА : 4 единици кои пристигнуваат во стандардна пратка. ПЕТГОДИШНА ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА : Ја Штити инвестицијата на вашиот стол.

R

Им се допаѓа и на купувачите