.

.

3дроза Зајдисонце Палми палми силуета на тропски остров против зајдисонце позадина - Двоен Прекинувач

3дроза Зајдисонце Палми палми силуета на тропски остров против зајдисонце позадина - Двоен Прекинувач

DEN 0.67
Износ

Зајдисонце Палми палми силуета на тропски остров против зајдисонце Позадина Капакот На Прекинувачот За Светло е изработен од издржлив метал отпорен на гребење кој нема да избледи, чип или кора. Одликувајќи се со завршница со висок сјај, заедно со соодветните завртки го прави овој капак совршен завршен допир. Димензии (во инчи) : 4,5 H x 5 W. Изработени Од силен, издржлив метал отпорен на гребење. Вклучува соодветни завртки. Висок сјај заврши. Лесно за чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите