.

.

Водечка дама сонувачка удобност под засилена медицинска сестра градник, стил 4029

Водечка дама сонувачка удобност под засилена медицинска сестра градник, стил 4029

DEN 1.67
Износ

Водечка дама сонувачка удобност подлога за медицинска сестра маица градник (4029). Погодноста и удобноста се сè во ова специјално време во вашиот живот, а овој градник за медицински сестри испорачува и на двете. Направено од најлон и спандекс. Контура/маица, чашата со подлога е лесна, со светло подлога за мека покриеност. Мека плетена прашка за поддршка на страна и на дното на чашата помага да се позиционираат дојка за медицинска сестра. Пластични затворачи не се собрани со движење со една рака за да се овозможи чашата да се склопи за да може да се медицинска сестра. Поддршката за прашка останува на место. Нискиот центар на центарот ви овозможува да ги носите вашите посекси врвови и фустани. Bandless Front им дава повеќе простор на жените со кратки половини. Центар - заоблен за високи стомаци, со панел за триаголник и лак. Страните и грбот се свилен микрофибер со Powermesh и имаат горно и пониско зашиено еластично на рабовите. Широки, изложени еластични ленти имаат мека поддршка и се прилагодуваат на предниот дел со обложениот метален хардвер. Затворањето на куката и окото на грбот има обложено метален хардвер и мека постава. Погледнете ги коментарите на Fitter подолу за броењето на кука. Основи на градник на медицинска сестра/породилно : Која е разликата помеѓу породилниот градник и градскиот градник? Кога треба да ги купите овие градници? Томима одговара на вашите прашања и дава посебни совети за тоа како, кога и зошто да купите градници за медицинска сестра/породилно. Забележете : Измерете се само 3 недели пред датумот на доспевање за да ја пронајдете вашата оптимална големина на градник за медицински сестри. Нашата сонувачка удобност го поттикнува породилноста на медицинскиот градник, природно контури на вашата форма за елегантна силуета од секој агол. Со дополнителна поддршка за подлога и мека ткаенина од микрофибер што ја гушкаат секоја крива, ќе се чувствувате подигнати, удобни и подготвени за вашиот ден за време на бременоста и медицинската сестра. Меки и мазни, свилените чаши во нашата сонувачка удобност го поттикнуваат породилот на градскиот градник ќе ве натера да се стопи. Всушност, кога ги користите клиповите со една рака за да ги откријат, тие практично се топат за лесен пристап до доењето. Вие и вашето бебе ќе се чувствувате неверојатно кога ќе четкате против нејзината мекост. Со прилагодливи ленти и задниот опсег, нашата сонувачка удобност за време на породилноста на градниот градник ја нуди флексибилноста што ви е потребна за вашите промени во градите за време на породилно и доење и совршено обликување со секое абење. Плус, карактеристиките за поддршка, вклучително и премиум подлога, странични крилја за поддршка и целосна внатрешна прашка, не се втора за ништо. Вратете го вашиот жлеб назад во секој поглед со нашата сонувачка удобност за породилно породилно до градник за медицински сестри! Свилен микрофибер удобност за вас и вашето бебе. Деликатен пресек со стилски лак за акцент. Нежните, истегнати чаши се прошируваат со градите што се менуваат. Природно заоблени чаши што ги спојуваат вашите гради. Лесни спојки со една рака и целосна внатрешна прашка.

R

Им се допаѓа и на купувачите