.

.

Без граници за разговорни маици на јуниори

Без граници за разговорни маици на јуниори

DEN 303.84
Износ

Инјектирајте забава во вашата гардероба со оваа шармантна маица за разговор без граници. Со кутија исечена силуета и разигран разговор за разговор, оваа тренд-десно е оваа сезона што мора да ја има! Пар со вашите омилени фармерки и го имате вашиот нов омилен изглед во секунди! Исклучиво на. Материјал : 50% полиестер/38% памук/12% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за предниот дел; печатење на сите. Разговорна маица за жени од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите