.

.

Ентони Ванг Логан, женски платформа за клинови патики во Мулти

Ентони Ванг Логан, женски платформа за клинови патики во Мулти

DEN 2.67
Износ

Кој е надлежен? Вие, се разбира! И овие цврсти патики на платформата ви помагаат да го направите тоа во стил со густ ѓон, мулти-текстурирано горе и затворање на чипка. Се одликува со скриен клин на платформа за тоа ултра висина засилување со удобност. Клин со платформа од 4 инчи. Пу и Фаукс велур горната, гумена надворешна плоча.

R

Им се допаѓа и на купувачите