.

.

Сомерсет дома 8 10 галерија wallидни рамки за слики - сет од 6, црно

Сомерсет дома 8 10 галерија wallидни рамки за слики - сет од 6, црно

DEN 1.33
Износ

Домашниот сет на Сомерсет од 6 wallидни рамки на галерии се совршени за прикажување на уметност или семејни слики во која било просторија. Рамките можат да држат затрупани 5 "x 7 " фотографии (не е вклучено) или 8 "x 10 " Уметнички дела што не се воспоставени, тие исто така можат полесно да се монтираат вертикално или хоризонтално за дополнителна разноврсност. Овие рамки за фотографии сигурно ќе додадат уникатен, украсен допир во вашиот дом или канцеларија! Сомерсет Home 8x10 галерија wallидни рамки за слики - сет од 6, црни : сет од 6 - сетот доаѓа во пакет од 6 модерни црни рамки што ќе го надополни секој декор. Стакло отпорно на сјајот - ги штити фотографиите и ги прави лесни за гледање. Пред-инсталирани закачалки-закачалки за триаголник на задниот дел од рамките за вертикално или хоризонтално виси. Обезбедување на лента - рамките може да се претстават и стоејќи на маса или биро. Користете со или без затегнување - рамки држете 5x7 слики со затегнување (не е вклучено) или 8x10 без. Материјал : Полистирен пластика, МДФ, стакло. Димензии : Севкупно : (л) 9,5 ”x (w) 0,5” x (h) 11,5 ”. Отворање на рамката : (л) 7,6 ”x (h) 9.6”.

R

Им се допаѓа и на купувачите