.

.

Домашни основи од не'рѓосувачки челик Останете свежо вино и запирачи за шише со пијалоци

Домашни основи од не'рѓосувачки челик Останете свежо вино и запирачи за шише со пијалоци

DEN 127.84
Износ

Отворете го шишето вино со леснотија. Издржливите гумени прстени спречуваат вишок кислород да влезе во шишето, помагајќи да се одржи вкусот и свежината на вашето омилено вино подолго. Одлично како домаќинство, свадба, роденденски подарок за пријатели, семејство, соработници. Миење на рацете. Чувајте го виното свежо со денови : Трајните гумени прстени се вклопуваат безбедно во повеќето вратови шише со шише со стандардна големина и овозможуваат тесен заптивка да одржува вино, шампањ, пијалоци со шишиња и освежувања посвежи со денови. Брзо ослободување и лесно за употреба : Едноставно вметнете го затката внатре и ослободете со лесно, едноставно влечење благодарение на неговата трајна, но флексибилна гума со ребра. Одговара на стандардни шишиња со вино : Користете за повеќето стандардни шишиња со вино и шампањ. Издржливи гумени дихтунзи и дизајн на челик со голема јачина : Направено од високо издржлива гума и челик без низа, изграден е да трае многу години. Совршен подарок за пријатели и семејство : Одличен подарок за домаќинство, роденденски подарок или забава.

R

Им се допаѓа и на купувачите