.

.

Prinz Glam Red Glitter Nail Porlish портрет 11,5 11,5 Canvas Wallидна уметност, завиткано платно печатење

Prinz Glam Red Glitter Nail Porlish портрет 11,5 11,5 Canvas Wallидна уметност, завиткано платно печатење

DEN 669.44
Износ

Покажете ја вашата loveубов кон шминка со овој Glam Red Nail Polish надополнува повеќе стилови на украси во домот, вклучувајќи глам, модерни, современи, еклектични и многу повеќе. Печатење со висококвалитетно платно - глам модната wallидна уметност е јасно отпечатена на платно и цврсто се протега во рамките на кутијата MDF рамка; вертикален приказ. Совршен за модерен простор - одличен украсен акцент за канцеларијата, живеење или спална соба. Лесно е да се обеси - Доаѓа подготвен за wallид што виси со приложената закачалка за пила, не е потребен дополнителен хардвер; Генерално, мерки за платно wallидна уметност мерки 11,5 "W x 11,5" H x 1,25 "D . Упатства за нега - прашина со мека, сува крпа; не изложувајте на топлина, директна сончева светлина или влага.

R

Им се допаѓа и на купувачите