.

.

Women'sенски плус модерен капри со модерни каприци

Women'sенски плус модерен капри со модерни каприци

DEN 316.80
Износ

Овој тексас на Ли возачи на ливари со ролна манжетна е во класичен 5 џеб Jeanан Силуета со одлично вклопување во мидрот. 21 "Inseam со единечен манжетен со вртење дава ажуриран модерен изглед и додава совршен допир на стилот и модата, додека удобната лента за половината го прави ова капри што може да биде удобно целиот ден. Womenенски плус модерен каприц со манжетни со средно ниво.

R

Им се допаѓа и на купувачите