.

.

Крајни маси за дневна соба, сет на беж маси за кревет, голема ноќна ноќ со фиока и врата за спална соба

Крајни маси за дневна соба, сет на беж маси за кревет, голема ноќна ноќ со фиока и врата за спална соба

DEN 2.67
Износ

Наполнете ја вашата дневна соба со елеганција Сите мали детали се важни со овие парчиња. Од копчињата за фиоки за златни метални до ткаенината Текстура, завршете го дизајнот на површината. Две прилагодливи простори за складирање со врата. Екстремно трајни и долготрајни. Вклучени се сите додатоци.Оверовна димензија : 23,6 "W x 15.3 " D x 32.4 "Hweight капацитет во вкупно : 121 bs. За секој слој од горе до дното : 77/11/11/22 bs1 кутија ќе биде Испратено, проверете дали имате пријател со вас. Собранието е потребно од 2 возрасни. Ако имате прашања во врска со овој производ или ви е потребна помош, не двоумете се да не контактирате. Сет од 2 добро изработени крајни табели се идеални за спална соба, колеџ студент , дневна соба, канцеларија и многу повеќе. Може да биде маса покрај креветот, удобна странична маса од софа или организатор на играчки во детска соба. Вклучен е комплет против врвот . Метал лизгачки и модерни златни копчиња им овозможуваат на фиоките да се отворат и Затвори непречено. Површината за завршна обработка на ткаенината на ткаенината додава допир на елеганција и топлина во вашиот дом . Димензии : Големина на крајната табела - 23,6 "W x 15.3" D x 32.4 "H. Табелата во кревет со 1 фиока и 2 оддели ви обезбедува со Многу простор за складирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите