.

.

Костим за Ноќта на вештерките на мајмуни за новороденчиња

Костим за Ноќта на вештерките на мајмуни за новороденчиња

DEN 783.84
Износ

Вашата малечка ќе изгледа симпатична во овој сладок мајмун ропер полн со штракаат со глава и банана. Костим за Ноќта на вештерките на мајмуни за новороденчиња : Вклучува римпер, глава и штракаат банана. Содржина на ткаенина : 100 проценти полиестер. Упатства за нега : миење на рацете. Доенче. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

R

Им се допаѓа и на купувачите