.

.

Транзициска област килим цветна таупе, златна дневна соба лесна за чистење

Транзициска област килим цветна таупе, златна дневна соба лесна за чистење

DEN 1.67
Износ

Засладете го традиционалниот или преодниот декор со овој разноврсен килим за цветни области. Панделките и цветовите формираат печатена шема на брокада. Енергијата, машината направена од јамка на најлонско предиво за да биде издржлива и достапна. Во нијанси на сина боја, таупе, морнарица и крем. Поддршката што не е на лизгање го спречува да се лизга на дрво, ламинат, полиран бетон и подови од плочки, што го прави овој идеален за кујната, влегувањето, бањата или семејната соба. Место чисто со вода; Вакуум на поставката со висок куп. Транзициски килим 8x10 (7'10 '' x 9'10 '') Флорална таупе, златна дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со долготраен и отпорен на дамки најлон. 100% поддржувач на материјал од гел базиран на латекс, совршен за секоја масна површина. Прекрасен преоден стил со примарна таупе сенка и златни акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

R

Им се допаѓа и на купувачите