.

.

7- Супер мек тексас Jeanан од планетата розови девојки

7- Супер мек тексас Jeanан од планетата розови девојки

DEN 232.00
Износ

Планените розови меки тексас тексас од тексас се супер меки и затегнати за удобност. Тие се чувствуваат удобно како нозе и совршено се спаруваат со маица или џемпер и станови за обичен, стилски изглед. Супер мек тексас. Супер истегнување за удобно вклопување. Затворање на копчињата со поштенски мува. Лажен предниот џеб. Слабиот отвор на нозете.

R

Им се допаѓа и на купувачите