.

.

Уникатни поволни цени за човечки перики за коса за жени 13in кафеави перики за перика кратки удари со коса

Уникатни поволни цени за човечки перики за коса за жени 13in кафеави перики за перика кратки удари со коса

DEN 367.84
Износ

Карактеристики : Разновидност : Браун перика со кратка коса со бурги директен стил, може да се стави во коњчиња или плетенки, можете да ја направите во какви било стилови според вашата потреба. Време е да ги покажеме вашите генијални вештини. Мрежа за дишење : Нето за дишење на роза и лесна, ве натера да се чувствувате многу удобно кога носите на оваа кратка коса со перика за удирања. Прилики : Директна перика е добра за секојдневно, датира, концерти, забава за диплома, роденденска забава, .. Оваа симпатична перика е исто така добар подарок за вашите пријатели или семејство. Топли совети : Оваа кратка коса со кафеава перика од Bangs не е перика од чипка, и нема чешли во периката, има 2 прилагодливи ленти за да остане на главата. Реална коса : Човечки перики за коса со реална коса, го прави исто како и вашата сопствена коса, сите ќе бидат изненадени колку е реална оваа перика. Добар квалитет : Браун перики за жени со стилски дизајн и извонреден изглед. Направено од синтетички влакна отпорни на топлина, мек допир и природен изглед, исто како и вашата вистинска коса. Перики за жени со многу стилски дизајни и прилично изглед, ве прават поубави и самоуверени, ќе добиете тони комплименти со оваа симпатична перика. Удобното капаче за перика со 2 прилагодливи ленти, можете да ја прилагодите нејзината големина за да одговара на главата. Големината одговара на повеќето луѓе. Уникатни поволни цени за човечки перики за коса за жени 13in кафеави перики за перики Кратка коса удира со перика : 13 ". Тежина : 180g. Прилагодливо капаче за перика : 21,5 '' - 22,5 ''. Боја : кафеава. Материјал : синтетичко влакно. Пакет Вклучен : 1 x перика; 1 x капаче за перика.

R

Им се допаѓа и на купувачите