.

.

Атлетски работи женски основни активни велосипеди за дра-работи, 2-пакувања

Атлетски работи женски основни активни велосипеди за дра-работи, 2-пакувања

DEN 2.00
Износ

Што е подобро од една атлетска работа со активни шорцеви на жените? Па, две, се разбира! Сега достапна во пакетите, оваа зделка со пакети има две од најпопуларните фитнес шорцеви за атлетски работи, совршени за вежбање и виси околу куќата да ги завршат работите! Овие класични шорцеви за велосипеди се карактеризираат со технологија за прицврстување на влагата DRI-моор, овозможувајќи дишење и спречување на непријатност предизвикана од вградена влага. Ткаенината од памук-спандекс чисто ја апсорбира потта. Шорцевите се активно опремени, што значи дека се вклопуваат како втора кожа : природно контурирани на вашата форма и кривини, и се протегаат за целосна подвижност во текот на вашата рутина за вежбање. Без ознака, еластична лента за половината, исто така, се вклопува удобно на вашата кожа, спречувајќи секаков вид на размав. Оваа конкретна мешавина од ткаенини (памук-спандекс на цврсти бои / поли-памук спандекс на хитрите) е позната по отпорот на абразија и за неговата издржливост и мекост, тешка комбинација. Атлетските работи, активните активни шорцеви за велосипеди за Dri-работи, исто така, можат да се носат удобно како базел под облеката. Интернет ексклузивно. Пакет 2pk. 90% памук 10% спандекс (цврсти материи). 54% памук/ 36% полиестер 10% спандекс (Хитерс). Опремена за активна облека. Технологија за влага за губење на влага. Покриена еластична лента за половината. Должина на инсем : 6,5 '. 2,5 'ширина на половината. Без ознака за удобност. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите