.

.

Благословен да биде домашна цветна граница Ботаничка и цветна графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Благословен да биде домашна цветна граница Ботаничка и цветна графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна

DEN 3.33
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 40 x 1,5 x 30 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 20 x 1,5 x 16 Голем : 30 x 1,5 x 20 x-во-во-голем : 40 x 1,5 x 30 преголеми : 48 x 1,5 x 36. Уметнички дела се однесуваат на : хербални, растителни, билки, цветни, ботанички. Дизајн од Каверли Смит. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Благословен да биде дома.

R

Им се допаѓа и на купувачите