.

.

Атлетски работи женски основни шорцеви за трчање

Атлетски работи женски основни шорцеви за трчање

DEN 0.33
Износ

Овие атлетски дела женските шорцеви се совршени за секое ниво на тркач. Без разлика дали одите на прошетка или одите на растојание во бегство, овие шорцеви со активна облека се направени за да се чувствувате сигурно и удобно. Ткаенината е влага за влага, ве одржува ладно и суво без разлика колку долго одите. Страничните отвори на решетката додаваат дополнителна дишење. Внатрешниот цртеж овозможува прилагодливост, давајќи ви совршено вклопување. Дали спомнавме дека има џебови? Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои; Странични отвори за мрежи; влага за губење. Атлетски работи Shortsенски тркалачки шорцеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите