.

.

Стражарот за кратки ракави на Georgeорџ Машки со UPF50+

Стражарот за кратки ракави на Georgeорџ Машки со UPF50+

DEN 316.64
Износ

Кул додаток на вашиот стил на пливање, Rashguard на Georgeорџ нуди дополнителна заштита за вашите денови за забава. Лесно, брзо сушење и лесно носење, оваа кошула со кратки ракави совршено се парови со вашите омилени стебла за пливање за еден ден на плажа или во дворот. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; брзо сушење. Машки кратки ракави Рашгуард од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите