.

.

Заменливи реверзибилни срцеви кабел првични нараквици со розов бо - задебеница

Заменливи реверзибилни срцеви кабел првични нараквици со розов бо - задебеница

DEN 271.84
Износ

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора компатибилни привлечности 7,75 инчи заменливи реверзибилни срцеви кабел првични нараквици со розова кутија - задебеница.

R

Им се допаѓа и на купувачите