.

.

Солиден ајкула, малку и големи момчиња го нарекоа Ева Затнувањето, големини со 12-6

Солиден ајкула, малку и големи момчиња го нарекоа Ева Затнувањето, големини со 12-6

DEN 239.84
Износ

Обичниот чевли со солиден ајкула се наоѓа на обвивка од ткаенина во стилот на Шерпа, која додава топлина и мекост под нога. Овие затнувања за деца се обликувани од мек материјал за пена за удобна поддршка што ви треба, и во затворен простор и надвор. Создаден како обичен стил на чевли со удобен дизајн на Slip-on Scuff (со широк, простран стапало), овие затнувања ви овозможуваат лесно да го започнете кога е време да влезете и да се опуштите. Крајната погодност и удобност - совршено за целодневна забава! Обичен чевли со солиден ајкула. Детско затнување чевли со ткаенина во стилот на Шерпа за топлина и мекост. Мека пена обликувана за удобна поддршка. Лесна грижа-само избришете чиста, и суво воздух . удобен чевли за лизгање на метежот за лесен, лесен. Удобно, широко, пространо стапало.

R

Им се допаѓа и на купувачите