.

.

Прирачник за лого на Вирџинија Техника Хокис Домашен театар со систем за патент

Прирачник за лого на Вирџинија Техника Хокис Домашен театар со систем за патент

DEN 2.00
Износ

Прирачник за лого на Вирџинија Техника Хокис Домашен театар со систем за патент. Совршено за пештерата на вашиот човек, домашно кино или каде и да сакате да се опишете и да се опуштите во целосна удобност. Комбинира современ дизајн со крајната удобност, обезбедена од целосно рамка за опаѓање со лумбална и целосна поддршка на нозете. Се одликува со синтетичка кожа и рачен механизам за рекарирање. Wall-A-A-WAN RECLEL : целосно повлечете само инчи од wallидот со целосна поддршка за chaise која обезбедува континуирана поддршка на главата и вратот. Патентираниот XZIPIT систем обезбедува бесконечни опции за лого на предниот дел на столот и ви овозможува да го покажете вашиот омилен тим или интерес . XZIPIT патентиран заменлив систем за лого. Синтетичка кожа со висок квалитет. Wall-A-A-WAN RECLEL : Целосно се повлекува инчи од идот. Поддршка за чај : Континуирана поддршка од глава до пети. 2 држачи за чаши од не'рѓосувачки челик. Отстранлив грб за брза испорака и движење. Ограничена гаранција за живот на рамката на wallидот-а-пат : целосно се повлекува инчи од wallидот. Поддршка за чај : Континуирана поддршка од глава до пети. 2 држачи за чаши од не'рѓосувачки челик.

R

Им се допаѓа и на купувачите