.

.

Ирина ИНЕВЕНТ Необрачена печатење слики постери за хемиски влакна Wallид виси стилски украс уметнички слики за дневна соба во спална соба

Ирина ИНЕВЕНТ Необрачена печатење слики постери за хемиски влакна Wallид виси стилски украс уметнички слики за дневна соба во

DEN 0.33
Износ

Опис : Модел : Оваа слика е дизајнирана со апстрактни обрасци, кои се повеќе уметнички и естетски. Печатено : Оваа висечка слика користи метод за печатење, кој е и шарен, водоотпорен и не е лесен за избледување. може да се користи како украс во домот или канцеларијата. Подобна : Ова сликарство за декорација може да се обеси на wallидот или да се отстрани во секое време. Можете да го украсите вашиот дом според вашите преференции.Материјал : Оваа стилска слика е изработена од хемиско влакно, кое е цврсто, водоотпорно и не е лесно да се оштети. Спецификација : Материјал : Хемиско влакно. Големина на производство : приближно. 45x35x0.1cm/17.71x13.77x0.03inch.note : Може да има неколку искривувања во боја заради различни компјутерски резолуции. Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете. Пакетот вклучува : 3 парчиња висат слики. Модел : Оваа слика е дизајнирана со апстрактни обрасци, што е повеќе уметнички и естетски . Отстранлив : Ова сликарство за декорација може да се обеси на wallидот или да се отстрани во секое време. Можете да го украсите вашиот дом според вашите преференции . Печатено : Оваа висечка слика користи метод за печатење, кој е и шарен, водоотпорен и не е лесен за избледување . Материјал : Оваа стилска слика е направена од хемиско влакно, кое е цврсто, водоотпорно И не е лесно да се оштети . Декорација : Постерот за печатење е многу модерен и може да се користи како украс во домот или канцеларијата.

R

Им се допаѓа и на купувачите