.

.

Ткаена кошула за кратки ракави на Кафе Луна Машки

Ткаена кошула за кратки ракави на Кафе Луна Машки

DEN 0.33
Износ

Ништо не вели дека тропски е како палми лисја на кошулата, така што тоа е само ова копче за кратки ракави за кратки ракави на кафе, што го има на неа. Панелите на дланките постепено се издигнуваат од дното на врвот, наизменични бои како што растат. Лабава и опуштена вклопување е случајно на следното ниво и измислицата на Чембрај ја завршува кошулата со мека боја, создавајќи двоен изглед низ целиот свет. Машината што се мие за лесна нега, фабриката на полиестер создава лесна кошула во стилот на гуајабера. Кафе Луна нуди кошули, шорцеви и панталони инспирирани од островот, кои можат да бидат облечени за настани или да се стилизираат за обични излегувања. Лабаво опуштено одморалиште одговара. Чембрај. Јака од точка. Ткаени - карирани.

R

Им се допаѓа и на купувачите