.

.

Компанијата Бринли Ко. Comfortенска удобност се лизга на патики

Компанијата Бринли Ко. Comfortенска удобност се лизга на патики

DEN 2.33
Износ

Меките плетени горе додаваат текстурална привлечност на оваа патика за лизгање. Prema By Brinley Co. е печатен секојдневен изглед паметно спротивставено со чист гумен ѓон. Овој жив обичен дизајн се наоѓа на удобна пена од 6 мм ™ подножје за ох-толку комфор. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 6 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите