.

.

Stuphel industries Затвори палма лист бујна зелена тропска фабрика галерија завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од графите студија

Stuphel industries Затвори палма лист бујна зелена тропска фабрика галерија завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн

DEN 3.00
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 20 x 1,5 x 16 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : растение; Лист; Палма; Arecaceae; Дрво; Вегетација; Зелена; Цвеќе; Цвет; Храна; Дождовна шума; Природа; Тропски; Вени. Дизајн од Студиото Графит.

R

Им се допаѓа и на купувачите