.

.

Тајни богатства женски и женски плус маица и џогери, сет со пижами со 2 парчиња

Тајни богатства женски и женски плус маица и џогери, сет со пижами со 2 парчиња

DEN 2.00
Износ

Време е да се опуштите и да уживате во врвната мекост на сетот за пижами на тајните богатства. Симпатична маица и џогери се идеални за спиење или релаксирање. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува комплет за пижами со две парчиња. Те : Опуштено вклопување; деколте за лажичка; кратки ракави; предна графика. Јогерс : Стајлинг за влечење; еластична лента за половината; Заштитена нога. 95% рециклиран полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Moimенска маица со 2 парчиња и пижами од џогерс поставени од тајни богатства.

R

Им се допаѓа и на купувачите