.

.

Phonefin - склопувањето на прстот, стојат и монтираат за вашиот мобилен уред

Phonefin - склопувањето на прстот, стојат и монтираат за вашиот мобилен уред

DEN 479.52
Износ

Зафаќањето на телефонот со единечен прсти на кое било место, застанете и монтирајте за вашиот мобилен уред. Елиминирајте ја потребата да го придржувате вашиот уред против некој предмет со користење на ова монтирање на телефон со велур. Функцијата со двојна стојач овозможува поддршка на вашиот мобилен телефон додека работите, гледате филмови или како монтажа на отворот. Мекиот финиш на велур се придржуваше до флексибилен TPU опсег за врвен изглед и чувство. Двојна штанд, безжично полнење компатибилно, еднократно лепило.

R

Им се допаѓа и на купувачите