.

.

Активно вежбање на женски мрежи што работат со шорцеви со внатрешно кратко S- Grey XL

Активно вежбање на женски мрежи што работат со шорцеви со внатрешно кратко S- Grey XL

DEN 0.67
Износ

Совршен за денот на нозете во теретана или одење на кучето после работа, овие 3 "тренингот со инсејм мешки што трчаат шорцеви дишат и се движат со вас. Додадовме детали од страна на мрежата на нашата лесна ткаенина за влага за да ве одржат ладни и суви и а Рефлексивни ленти за вашите џоги на доцна во ноќта. Комплетен со внатрешно кратко и прилагодливо влечење на половината, ќе се чувствувате удобно и моќно, без оглед што ве придвижува. Прицврстена внатрешна кратка. Во поставките со слаба светлина. Ткаенината за влага за влага ви помага да ве олади и суви. 3 "inseam (засновано на средна големина).

R

Им се допаѓа и на купувачите