.

.

Сончаница Долче Оаза Внатрешен Надворешен Панел За Завеси со Слатко Летно Живеење, 50 108 со Шипки Од Нерѓосувачки Челик

Сончаница Долче Оаза Внатрешен Надворешен Панел За Завеси со Слатко Летно Живеење, 50 108 со Шипки Од Нерѓосувачки Челик

DEN 271.84
Износ

Слатко Летно Живеење ги претставува овие прекрасни панели за Драперии За Сончање го оживуваат вашиот дом. Овие ткаенини со висока издржливост можат беспрекорно да преминат и во вашите внатрешни и во надворешни простори за живеење. Изработени од раствор со високи перформанси обоен акрилик, овие панели се исклучително отпорни на избледување и мувла. Со шипки од нерѓосувачки челик, нема потреба да се грижите за ' рѓосување. Панелите се 50" широки и 108" во должина. Громовите се 2,5" во дијаметар, а внатрешниот дијаметар е 1,5". Овие панели за Завеси за Сончање можете да ги закачите надвор и да не се грижите за вода, мувла или избледување. Слаткото Летно Живеење обрнува внимание на деталите за да обезбеди убава дневна соба на отворено. Надворешна Ткаенина Со Високи Перформанси. Раствор Обоен Акрилик. Екстремна Отпорност на Избледување. Отпорен На Вода. Отпорен На Мувла. Високо Издржлив. Нерѓосувачки Челик Grommets.

R

Им се допаѓа и на купувачите