.

.

Ране Главата Саден Сад Лице Цвет Тенџере Декоративни Девојка Статуа Саден Сад Затворен Отворено

Ране Главата Саден Сад Лице Цвет Тенџере Декоративни Девојка Статуа Саден Сад Затворен Отворено

DEN 471.52
Износ

Глава Жардиниер Лице Цвет Тенџере Декоративна Девојка Статуа Сад За Садење Затворен НАДВОРЕШЕН ОПИС материјал~ оваа гроздобер девојка лице саксија е изработена од висококвалитетна издржлива смола за внатрешна/надворешна употреба, и резби со извонредни и уметнички детали, прави уникатен додаток На Вашиот Дом, Балкон, Двор и Градина.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ~ овој уникатен сад за садење глава за девојчиња има дренажна дупка на дното. Може да собере живи сукуленти, билки, кати или други зелени растенија, овозможува вишокот вода да се исцеди низ дупката. И, исто така, може да прикаже разни вештачки цвеќиња за да задоволи повеќе потреби за садење. СТИЛ И ДИЗАЈН~ овој уникатен Жардиниер За Убави Девојки изразува среќна и интересна атмосфера, за да го зачините вашиот внатрешен или надворешен дисплеј на растенија и да ја направите вашата декорација позабавна. НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА ПОДАРОК~ Совршен И Прекрасен Подарок За Роденден, Ден На Децата, Загревање На Куќата, Давање Благодарност и Божиќ. Уникатен И Посебен Начин Да ја покажете Својата Љубов кон Вашите Семејства, Деца и Пријатели. ДИМЕНЗИИ~ Вкупна Големина : 20" Должина, 15" Ширина. (ЗАБЕЛЕШКА : Растенијата На Сликата Не Се Вклучени)Вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА Украсни орнаменти Ране Глава Саден Сад За Лице Саксија За Цвеќе Декоративен Сад За Статуи За Девојчиња Внатрешен Отворен простор. Обезбедување квалитет - нашите производи се изработени од избрани висококвалитетни материјали, дизајнирани да ви го олеснат домашниот живот. Интимна услуга - ако најдете незадоволство од производот, ве молиме контактирајте не, ние ќе го решиме проблемот за вас онлајн 24 часа на ден. Едноставен за употреба-производот е лесен за употреба и лесен за ракување, додавајќи радост во вашиот живот. Заштедете простор - нашите домашни производи заземаат многу малку од вашиот простор кога не се користат.

R

Им се допаѓа и на купувачите