.

.

Ароматерапија Печка Фигурина Кадилница Носителот Статуа Кинески Хороскопски Темјан Режач

Ароматерапија Печка Фигурина Кадилница Носителот Статуа Кинески Хороскопски Темјан Режач

DEN 255.52
Износ

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од Страна На Pendhourish Од Пазарот Joybuy.Опис. Ова е исклучителен арома режач, избран премиум материјал, цврст и практичен. Одлична изработка, убав изглед и одличен. Таа е погодна за многу сцени, како што се спална соба, дневна соба, трпезарија, студија, канцеларија итн. Карактеристики. - Боја : Бронза. - Материјал : Месинг. - Големина : 4, 00Х4, 00Х2, 50см/1, 57Х1, 57Х0, 98 инчи. - Кинески хороскопски дизајн, направете го расположението посилно и полно Со Кинеско чувство. - По зафатена работа, запалете темјан, почитувајте ја медитацијата и добијте спокојство од замор. - Погоден за спална соба, работна соба, соба за јога, компактна големина што се користи како сад за согорување на колофон и темјан во прав. - Кинески зодијак, Заштитник На Кина, работи добро за испраќање како подарок за вашето семејство, пријатели. - Тоа може да биде темјан режач за медитација цел, нека се чувствуваат се релаксираат по зафатен ден. Кинески хороскопски дизајн, направете го расположението посилно и полно Со Кинеско чувство. По зафатената работа, запалете темјан, почитувајте ја медитацијата и добијте спокојство од замор. Погоден за спална соба, работна соба, соба за јога, компактна големина што се користи како сад за согорување на колофон и темјан во прав. Кинескиот зодијак, Заштитник На Кина, работи добро за испраќање како подарок за вашето семејство, пријатели. ​Тоа може да биде темјан режач за медитација цел, нека се чувствуваат се релаксираат по зафатен ден.

R

Им се допаѓа и на купувачите