.

.

Решавање Серија Реактив Задна Задача Стол Мастило Јаглен СВМР1АКЛКО10

Решавање Серија Реактив Задна Задача Стол Мастило Јаглен СВМР1АКЛКО10

DEN 1439.68
Износ

Ценете ги приспособливите карактеристики и удобноста на овој стол За задачи Со Решавање јаглен.Уживајте во грбот на овој стол, кој ги одржува корисниците ладни и одговара на различни форми. Со својот механизам за синхро-навалување, грбот на овој стол се потпира во сооднос што ја поттикнува поддршката на ' рбетот, додека работ на седиштето на водопадот ја промовира циркулацијата. Неговото и пневматското прилагодување на висината на седиштето ви овозможува да Го прилагодите овој стол за задачи Со среден заден дел Од јаглен, кој е оценет со тежина до 300 фунти. Дизајн на средината на грбот поместен канцелариски стол со тркала за лесна подвижност. Јаглен мрежа назад и ткаенина седиште. Овој стол обезбедува лумбална поддршка. Вкупни димензии : 41.75 "H x 29.5" W x 29.5 "d. димензии на Седиштето : 19" W x 19 " D. фиксните раце во Форма на Т обезбедуваат дополнителна удобност. Механизам за синхро-навалување за непречено навалување со затегнување на навалување и заклучување на навалување за сигурна поддршка. Тежината е оценета до 300 килограми. Потребно е собрание. Живот производителот ограничена гаранција. Ги исполнува или надминува стандардите АНСИ/БИФМА. Продадени како 1 Секој. Димензии : 21.25 W x 21 D x 32.75 H во. Изграден од ткаенина, мрежа и пластика. Изберете од достапните бои. Прилагодлив дизајн за да одговара на индивидуалните потреби. Седиштето и грбот се движат во хармонија за максимална удобност. Тежина капацитет : 300 фунти.

R

Им се допаѓа и на купувачите