.

.

Едноставно Дејзи, 18 18 Броеви На Весла Геометриски Печатење Надворешна Перница, Морнарица

Едноставно Дејзи, 18 18 Броеви На Весла Геометриски Печатење Надворешна Перница, Морнарица

DEN 543.84
Износ

Создадете кул крајбрежна средина во вашиот дом со украсна надворешна перница Од Едноставно Маргаритка! Колекцијата Нантакет е дизајнирана да ја донесе софистицираноста и убавината на морето во вашиот домашен декор. Ќе ви се допадне чувството на оваа колекција и летната топлина што ќе ја донесе на вашиот надворешен декор. Едноставно Маргаритка, Весла Броеви Геометриска Надворешна Перница : мека вртена полиестерска надворешност. Неверојатни дизајни отпорни на временски услови. Мувла И Мувла Отпорни. Факс Долу. Зашиено Затворање/Квадрат/Реверзибилно. Место Чиста Препорачува.

R

Им се допаѓа и на купувачите