.

.

Огледало за шминка СО СВЕТЛА За ПАТУВАЊЕ Осветлено Огледало За Шминка Светли Бои Осветленост Преносливо Огледало За Убавина За Шминка Со Прекинувач За Екран На До?

Огледало за шминка СО СВЕТЛА За ПАТУВАЊЕ Осветлено Огледало За Шминка Светли Бои Осветленост Преносливо Огледало За Убавина

DEN 415.84
Износ

Огледало за шминка СО СВЕТЛА Осветлено Огледало За Шминка ЗА Патување 3 Светлосни Бои Осветленост Преносливо Огледало За Убавина За Шминка Со Прекинувачи На Екран На Допир Спецификација : Тип На Предмет : ОГЛЕДАЛО ЗА ШМИНКА СО ЛЕР : Стакло, СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Тип На Пубатерија : Литиум Јонска Батерија, 800mahincludedlight Боја : Бела светлина, топла светлина, топла бела осветленост : 0 - осветленоста Може да се прилагоди Список На Пакети : 1 x Шминка Огледало1 Х Линија За Полнење1 X Прирачник 3 Бои : Led Огледалото За Шминка Има 3 Бои На Светлина, Со Еднообразно и Меко осветлување, што може да ја Направи Вашата Шминка поефикасна. Агол : осветлено огледало за шминка усвоен аголен дизајн, кој може да се користи хоризонтално или вертикално за да се добие удобен агол на гледање. Режим на меморија : огледалото за Шминка автоматски ќе го сними режимот на осветлување и поставената осветленост последен пат, автоматски ќе се изгасне кога ќе се затвори.

R

Им се допаѓа и на купувачите