.

.

16 Црна ЕДНОНАСОЧНА струја-Тркало Од Цепек Тркало 90000000494

16 Црна ЕДНОНАСОЧНА струја-Тркало Од Цепек Тркало 90000000494

DEN 0.67
Износ

Супер тврдото, Алуминиумско Црно Тркало DC-2 Од Dick Cepek е стручно дизајнирано за камиони со доцни модели, SUV и 4x4 кои бараат поголеми неутрализирања и максимално растојание од дебеломер на сопирачките во различни tpms-пријателски 15-, 16-, 17-, 18- и големини од 20 Инчи. Супер тврдото, Алуминиумско Црно Тркало DC-2 Од Dick Cepek е стручно дизајнирано за камиони со доцни модели, SUV и 4x4 кои бараат поголеми неутрализирања и максимално растојание од дебеломер на сопирачките во различни tpms-пријателски 15-, 16-, 17-, 18- и големини од 20 Инчи. Дополнителни Функции Заврши : Црна. Дијаметар На Тркалото : 8.

R

Им се допаѓа и на купувачите