.

.

Под Оклоп Машки И Големи Машки Топлински Оклопни Шорцеви За Компресија, Големини ДО 2XL

Под Оклоп Машки И Големи Машки Топлински Оклопни Шорцеви За Компресија, Големини ДО 2XL

DEN 255.20
Износ

Подготвени да работат надвор? Започнете со основите Од Под Оклоп. Овие Машки Шорцеви За Компресија На Оклоп за Топлина имаат технологија за отстранување на влага и против мирис за да помогнат да се одржат ладни, суви и удобни со дизајн на истегнување за лесно движење. Супер-лесната ткаенина за Греење обезбедува супериорна покриеност без да ве оптоварува со стратешки мрежести панели за дополнителна вентилација и дишење. Материјал : 84% Полиестер/16% Еластан. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Активен. Пораст и Инсем : Среден пораст; 10" инсем. Затворање : стил На повлекување со широк изложен еластичен појас, designedономски дизајниран да ги држи шевовите надвор од високите области на абење. Џебови : џеб за јачина на паѓање на десната страна за складирање. Карактеристики : Лесен; фитил за влага што помага да се одржува ладно и суво; анти-мирис. Машка Топлинска Опрема Оклоп Компресија Шорцеви Од Под Оклоп. е посветена на нудење квалитетни производи со исклучителна вредност. За да ја исполни таа цел, овој производ не е купен директно од производителот или неговиот овластен дистрибутер, туку од дилер од трета страна, придружен со строги контроли за да се потврди автентичноста и квалитетот на производот. Ако не сте 100% задоволни со купувањето од која било причина, погледнете Ја Стандардната Политика За Враќање.- https : //www./се враќа.

R

Им се допаѓа и на купувачите