.

.

Тинејџерски Мистична Еднорог Ноќта На Вештерките Костим

Тинејџерски Мистична Еднорог Ноќта На Вештерките Костим

DEN 559.84
Износ

Ќе биде на симпатичност преоптоварување кога ќе се облекуваат во нашата симпатична тинејџерка Мистична еднорог ноќта на Вештерките костим! Овој убав комбинезон со пастелни тонови е изработен од мек кадифе, сјајна мрежа и пријатно кадифено вештачко крзно со елече печатено со еднорог каваи. Посебен воз со пастелна мрежа со појас прави одлична опашка а крзнениот чокер и симпатичната глава од еднорог го комплетираат изгледот од глава до пети за секоја тинејџерка! Вклучува кадифен комбинезон со кадифени крзнени ремени за рамо и блескави мрежести ѕвончиња. Воз со појас со сјајна мрежа со кадифен покриен еластичен појас и соодветна глава од чокер и еднорог со златни сјајни акценти прават совршени последни допири. Грижа : избришете ја со влажна крпа. Тинејџер. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот. Погледнете Детална Табела Со Големини.

R

Им се допаѓа и на купувачите