.

.

Зависност Професионален Забавен Стил Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Зависност Професионален Забавен Стил Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 223.84
Износ

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Зависност Професионална Забавна Стилска Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Зависност Професионален Забавен Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

R

Им се допаѓа и на купувачите