.

.

Женски Мајчинство Монистра Туника Топ-Проширени Големини На Располагање

Женски Мајчинство Монистра Туника Топ-Проширени Големини На Располагање

DEN 1.33
Износ

Дизајниран со беспрекорна ткаенина со супер истегнување која се враќа во форма по секое носење преку бременост и пошироко. Овој прекрасен украсен врв од туника има блескаво украсено деколте. Завршен со полите на каснување од ајкула, овој врв има 3/4 ракави и вклопување што тече. Белата Марка Женски Мајчинство Монистра Туника Врвот е достапен во продолжени големини и голем број на бои. Белата Марка Женски Мајчинство Монистра Туника Врвот-Проширени Големини Достапни. 95% Вискоза/5% Спандекс. Породилно Носење. Високо Ниско Полите. 3/4 Ракави. Украсено Деколте. Големини И ДО 3 XL.

R

Им се допаѓа и на купувачите