.

.

Тегет Монограм Свадба Годишнина Невестински Туш Вода Шише Етикети 8 x2

Тегет Монограм Свадба Годишнина Невестински Туш Вода Шише Етикети 8 x2

DEN 1.00
Износ

Лесни за употреба етикетите за самолепливи се одлични за сите ваши прилики, прилагодете се со имиња, датум или која било порака што Сакате лесни за употреба етикети за самолепливи. Одлично за сите ваши специјални прилики. Ве молиме испратете ми порака со информациите што сакате да ги испечатам.

R

Им се допаѓа и на купувачите