.

.

Еден Костим За Капење За Жени Костуми За Вебингтенк Избришани Гроздобер Тренинг Костими За Капење Спортска Контрола Костими За Капење Обложени Стомачни Бикини Пр?

Еден Костим За Капење За Жени Костуми За Вебингтенк Избришани Гроздобер Тренинг Костими За Капење Спортска Контрола Костими

DEN 607.84
Износ

Секси Костими За Капење За Жени : Различни големини за избор : ве Молиме погледнете ја табелата за мерење на големината за да ја пронајдете најдобрата големина пред да ја купите. Ако сте помеѓу 2 големини, ви препорачуваме да изберете поголема големина.Женски Костими За Капење Контрола На Стомакот : Гроздобер Инспириран Костим За Капење Целокупното Ширење Визуелно Слабее И Крие,Слабее И Ги Измазнува Стомакот И Колковите.Женски Костими за Капење : совршено одговара на вашето тело.овозможува целина да изгледа повеќе секси, покажете ја вашата совршена и привлечна назад кон врвот на нечија свиткана.Женски бикини Костими за Капење : стилот со висок крој ве прави да изгледате тенок, секси и уникатен, ви покажува повеќе ласкави.Боди За Жени : Едноставни стилови со трендовски извонредна изработка, Совршени За Одмор,патување на плажа, забава во базен, пливање, сурфање, плажа и други различни активности на вода.(женски костими за капење,костими за капење на рамо,женски костими за капење контрола на стомакот,бикини,костими за капење за мајчинство,бикини,женски бикини,лето,шорцеви,дамски шорцеви.) Големина : С Под Биста : 70см/27,56" Половината : 70см/27,56" Колк : 78см/30,71" Должина : 60см/23,62" Големина : М Под Биста : 74см/29,13" Половината : 74см/29,13" Колк : 82см/32,28" Должина : 61см/24,02" Големина : Л Под Биста : 78см/30.71" половината : 78см/30.71" колк : 86см/33.86" должина : 62см/24.41" големина : xl под биста : 82см/32.28" половината : 82см/32.28" колк : 90см/35.43" должина : 63см/24.80" големина : ххл под Биста : 86см/33.86" половината : 86см/33.86" колк : 94см/37.01" Должина : 64см/25.20". Материјал : Мека Вискоза Ткаенина, Изработена од Најлон, удобна,дише,пријателска за кожата,удобна за допир и носење,прави да се чувствувате добро. 1 парчиња Костим за Капење. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува. Облека Нега : Рачно Миење и Висат Сува. Се препорачува Употреба На Ладна Вода. Не Користете белило. Ветување за услуга - ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе ви го дадеме најдоброто решение!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите