.

.

Фустани Девојки Девојки Мало Дете Елегантен Бохо Набразден Цветни Цветни Краток Ракав Церемонија Фустан Прерамка Замав Макси Фустани За Девојки Розова 18 Месеци

Фустани Девојки Девојки Мало Дете Елегантен Бохо Набразден Цветни Цветни Краток Ракав Церемонија Фустан Прерамка Замав Макси

DEN 287.84
Износ

Виножито Долги Ракави Мали Девојчиња Без Ракави Еднобојни Ребрести Карирани Отпечатоци Фустан За Принцеза Божиќен Фустан За Новороденчиња Повод : Секоја пригода. Пол : Девојки. Тип на шема : Кариран. Тип на ракав : Без Ракави. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате Материјалите Носат Подобро Искуство со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Моден Дизајн, вашето Мало Бебе Ќе Добие Многу Комплименти. Погоден За Секоја Пригода, Удобен Е Стил На А-Линија за Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Удобно Удобно Искуство За Носење Бебиња. Пакет Вклучени : 1 Компјутер Фустан. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот.

R

Им се допаѓа и на купувачите