.

.

Бебе Момче Облека Шорцеви ОБЛЕКА 3Д Ленти Маици Тенкови Блузи Цврсти Шорцеви Летна Облека Месец Девојки Облека

Бебе Момче Облека Шорцеви ОБЛЕКА 3Д Ленти Маици Тенкови Блузи Цврсти Шорцеви Летна Облека Месец Девојки Облека

DEN 3.00
Износ

Големина(см/инч)tttttttttttttttt t t t/t11. 81 t Bust : t48t/t18. 90 Tpants Должина : t21, 5t/t8. 46 . 80Препорачана Возраст : t6-12 Месеци Ttops Должина : t32t/t12. 60 t Bust : t50t/t19. 69 Tpants Должина : t23t/t9. 06 . 90Препорачана Возраст : t12-18 МесециTtops Должина : t34t/t13, 39 t Bust : t52t/t20, 47 Tpants Должина : t24, 5t/t9. 65 . 100Препорачана Возраст : t18-24 Месеци Ttops Должина : t36t/t14. 17 t Bust : t54t/t21. 26 Tpants Должина : t26t/t10. 24 . 110Препорачана Возраст : t2-3 Годиниt Ttops Должина : t38t/t14, 96 t Bust : t56t/t22. 05 Tpants Должина : t28t/t11. 02 . Спецификација . Материјал : мешавина од памук. Стил : секојдневен. Сезона : пролет, лето, fall . Карактеристики : мека, удобна, симпатична, убава, модерна. Шема : ленти . Ракав : без ракави . Пакет Вклучувајќи : . 1 * врвови. 1 * ПАНТАЛОНИ СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : детскиот лабав елек има дизајн без ракави, тркалезен врат, ленти, покажувајќи активен и енергичен стил. Детските кратки панталони имаат врвки, џебови и цврста боја. МНОГУ ПРИЛИКИ : облеката за бебиња е погодна за рекреативни дневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија итн. ЛЕСНО СОВПАЃАЊЕ : Детските блузи и панталони може да се совпаднат со ветробран, палто, елек, спортски чевли или секојдневни чевли за да се создаде модерен стил на бебе. НЕГА И ПАКЕТ ЗА ОБЛЕКА : комплетот има 1 парчиња елек врвови + 1 парчиња панталони. Ве молиме измијте ладно или машинско перење, не избелувајте. МЕК МАТЕРИЈАЛ : оваа облека за бебиња е изработена од висококвалитетен материјал за мешавина од памук. Мека ткаенина со функции за апсорпција и вентилација на влага, еластична и лесна, се грижи за кожата на вашето бебе.

R

Им се допаѓа и на купувачите