.

.

Џозеф Ален Момчиња Чипка Дете Фустан Чевли-Кафеава, 3

Џозеф Ален Момчиња Чипка Дете Фустан Чевли-Кафеава, 3

DEN 1.33
Износ

Џозеф Ален Момчиња Чипка Дете Фустан Чевли. Класичен дизајн на квадратни прсти, три затворање на чипка, врв на крилото и Стил на Дишење. Овие удари ќе направат да бидат удобни и стилски висококвалитетниот материјал и неверојатно дизајнираниот стил ќе ги остават запрепастени сите оние околу вас. Свежи, Отворени и удобни можете само да се лизнете на овие удари и да бидете подготвени за денот. СТИЛ : неговиот дизајн совршено се вклопува во сите видови фустани или специјални прилики. ЛЕСНО НОСЕЊЕ : Благодарение на нивниот неверојатно удобен дизајн оваа обувка е ветре за облекување. УДОБНО : оваа обувка доаѓа со висококвалитетни материјали за амортизација, така што ќе останете удобни цел ден. ВИСОК КВАЛИТЕТ : овој чевел е направен со материјали со највисок можен квалитет и стручно изработени имајќи го предвид искуството на носителот. БЕЗБЕДНО : дизајнот во овие чевли ќе ги заштити стапалата на вашето малечко од секаква опасност.

R

Им се допаѓа и на купувачите