.

.

DxhmoneyH Машки Обични Кошули На Отворено Големи И Високи Долги Ракави Кошули Со Копчиња Со Копчиња Врвови Тенок Фит Памучни Мешавини Кошули Со Џеб На Градите

DxhmoneyH Машки Обични Кошули На Отворено Големи И Високи Долги Ракави Кошули Со Копчиња Со Копчиња Врвови Тенок Фит Памучни

DEN 384.00
Износ

Машка Еднобојна Кошула Лабава Кошула Со Долги Ракави Секојдневна Кошула Палто Кошула Карактеристики : Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Сезона : Пролет/Aut : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : Полиестер,должина на Памучни Ракави : Долг Ракав : Мода,Лежерна Дебелина : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Референца За Големината На Машката Кошула : ве Молиме погледнете ја нашата детална табела со големини на сликата на производот пред да ја купите (Ве Молиме испратете ни е-пошта ако имате некаква конфузија ). ТКАЕНИНА-Тенок фит, одличен квалитет, дишење,без брчки, ткаенина за кошула за моден фустан ви овозможува да бидете стилски и уникатни од толпата. Овие Машки кошули се задолжителни за вашата гардероба. ДИЗАЈН-Свртете јака, Тенок Фит Копче Надолу Фустан Кошула. Одлично е да се совпадне со вашите длабоки сини фармерки ќе додаде грациозна суштина на вашиот ансамбл и ќе изгледа свежо . Повод-класичната кошула за фустан е совршена за свечени прилики или секојдневни секојдневни, како Што се : Бизнис, Работа, Канцеларија, Свадба, Забава, Матурска, Концерт, Ноќен Клуб, Концерт, Датум, Секојдневен и така натаму; исто така е идеален подарок за Семејството, Љубовниците, Пријателите, Колегите, Денот На Таткото ,денот на Вљубените, Божиќ. Лесна Нега-миење Раце или машинско перење ладно; ве молиме не избелувајте, исушете се на ниско ниво; ниско железо доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите